12 راه آسان برای کسب درآمد آنلاین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
12 راه آسان برای کسب درآمد آنلاین
  • admin
  • خرداد 13, 1399
  • بدون دیدگاه

برای افراد بسیاری رسیدن به ثروت و حتی پول در آوردن روزانه به صورت آنلاین فقط یک رویاست. همین افراد اگر راهی برای دست یافتن به ثروت آنلاین حالا چه از طریق وب سایت و چه با استفاده از سایر روش ها پیدا کنند، قطعا از شغل خود استعفا می دهند و به همان کسانی تبدیل خواهند شد که دست به کارآفرینی می زنند و از آن به بعد زمان بیشتری را صرف توجه به خانواده می کنند؛ پس پایان این راه به دست گرفتن کنترل زمان و زندگی خواهد بود.
نکته ای که افراد نا آشنا به تکنولوژی را شوکه می کند این است که رسیدن به درآمد به صورت آنلاین خیلی هم یک رویا نیست. من حدود یک دهه است که از همین راه پول در آورده ام و روش من طراحی وب سایت و مدیریت وب سایت بوده و هست. من صدها فرد دیگر را هم می شناسم که خیلی حرفه ای به صورت آنلاین درآمد دارند و با داشتن وب سایت حرفه ای و چیدن استراتژی درست و بازاریابی اینترنتی همیشه حساب هایشان پر پول می شود.
خبر خوب این است که استراتژی کسب ثروت اینترنتی خیلی هم پیچیده نیست. اغلب صاحبان کسب و کارهای آنلاین مدتی را صرف سرمایه گذاری می کنند تا به درآمد برسند زیرا بیشتر نکات را تجربی متوجه می شوند اما اگر تمام انرژی و تمرکز خود را روی ایده بگذارید حتما موفق خواهید شد، این کار مثل کشاورزی است، دفعه اول که وارد بازار کسب و کار اینترنتی می شوی سخت است تا وسایل لازم را جمع کنی اما از بار دوم همه چیز سریع و آسان خواهد شد و شما می توانید به سرعت به درآمد بیشتر و بیشتر برسید.
اگر شما هم دوست دارید که آنلاین کسب درآمد داشته باشید اما نمی دانید از کجا شروع کنید، در ادامه 12 ترفند سئو را خواهم گفت که اگر وب سایت داشته باشید در آنها با سرعت بیشتری موفق خواهید شد و کارآمدی آنها را خودم امتحان کرده ام.

 

1-تبلیغات گوگل

به هر وب سایت مطرح و معروف دنیا که سر بزنید تبلیغات گوگل را در آنها پیدا می کنید. موضوع از این قرار است که گوگل تبلیغاتی را به وب سایت ها ارائه می دهد و شما با قرار دادن آن تبلیغات در وب سایت خود به ازای هر کلیکی که بیننده روی آن تبلیغ انجام بدهد، مبلغی به حسابتان اضافه خواهد شد. پس بسیاری از وب سایت های جهانی فقط با قرار دادن تبلیغات گوگل در وب سایت خود درآمدهای میلیون دلاری کسب می کنند.
در چند سال گذشته به خاطر تحریم ها، ایرانی ها نمی توانند از تبلیغات گوگل استفاده کنند اما بازهم مشکلی نیست چون تبلیغات را می توانید از شرکت ها و موسسات ثروتمند کشور بگیرید و در وبسایت خود قرار بدهید؛ در آن صورت باز هم با هر کلیکی که روی آن تبلیغ خاص شود، مبلغی به حساب شما اضافه خواهد شد.

2-ارائه مشاوره آنلاین

یکی دیگر از راه های کسب درآمد آنلاین مشاوره است به این معنا که اگر در زمینه خاصی تخصص دارید، می توانید افرادی را پیدا کنید که به مشاوره شما احتیاج داشته باشند. بسیاری از مردم حاضر هستند برای دریافت مشاوره درست هزینه‌های خوبی پرداخت کنند. یکی از همکاران من از طریق مشاوره اینترنتی پولدار شده است، یکبار به من گفت که چند سال فقط در وب سایتم درباره تخصص خودم می نوشتم اما بعد از چند سال موسسه ها و شرکت های بسیار بزرگی با من تماس می‌گرفتند که از من مشاوره بگیرند و به ازای آن هم پول خوبی می پرداختند. او الان حدود 100 دلار در ساعت درآمد دارد و این درآمد فقط از طریق مشاوره آنلاین است.
اگر دوست دارید که شما هم مشاور باشید، توصیه می کنیم که طراحی سایت خود را همین حالا آغاز کنید اما اگر علاقه مند هستید که اول کمی با این حوزه آشنا شوید من به شما پیشنهاد می کنم که وب سایت Clarity.fm را ببینید؛ این وب سایت به کاربرانش اجازه می دهد که به صورت رایگان ثبت نام کرده و از مشاوره سایرین استفاده کنند. با دیدن این وبسایت دید بهتری درباره این نوع بازاریابی اینترنتی پیدا خواهید کرد.

3-درآمد اینترنتی با بازاریابی وابسته

چه وب سایت داشته باشید چه هنوز در حال کمک گرفتن از وبلاگ ها باشید، می توانید نیم نگاهی به بازاریابی وابسته بیندازید. بازاریابی وابسته به این معناست که برای پول درآوردن با فرد یا شرکت دیگری محتوای خود را شریک می شوید. برای مثال اگر در جایی به وسیله یا محصول خاصی اشاره می کنید، لینک فروش آن محصول از شریک تجاری خود را قرار می دهید تا خواننده از وی خرید خود را انجام بدهد و قاعدتا شریک شما هم به ازای فروش خود به شما مبلغی را پرداخت خواهد کرد.
به طور کلی می توانید شرکت هایی را پیدا کنید که در ارتباط با محتوای شما فعالیت می کنند برای مثال فرض کنید که یک مشاور مالی هستید و مطالبی که در وب سایت خود قرار می دهید همه در رابطه با همین زمینه تخصص خودتان است، بنابراین شرکت هایی که می توانند شریک محتوای شما شوند سازمانهایی مانند ارائه دهندگان کارت های اعتباری، فعالان و سپرده گذاران متمرکز و بازکنندگان حساب های پس انداز و مواردی از این قبیل هستند.
اگر خوب و حرفه ای وارد بازار کار اینترنتی شوید و با یک یا دو شرکت مالی بزرگ قرارداد همکاری ببندید، می توانید ماهانه به درآمدهای میلیون دلاری برسید و اگر تصور می کنید که این یک شعار است باید بگویم که وب سایت marketing sense of sense با همین روش امروز در ماه 100000 دلار درآمد دارد.

4-آموزش آنلاین

بسیاری از شما همراهان عزیز شرکت پارسیان مهر استعدادی دارید که می توانید آن هنر و استعداد را به دیگران بیاموزید. شما می توانید به صورت آنلاین کلاس آموزشی یا همان دوره آنلاین برگزار کنید. خوشبختانه آموزش اینترنتی در دوران شیوع ویروس کوید 19 رونق زیادی یافته و حالا شما می توایند از آشپزی تا درس های پیچیده ی اقتصادی را به صورت آنلاین آموزش بدهید یا آموزش بگیرید. می توانید کلاس های خود را بفروشید یا با ارائه تخفیف افراد زیادی را به خود جذب کنید.
در سال گذشته یکی از دوستان نزدیک من چند دوره آنلاین برگزار کرد و درآمد او در پایان سال به نسبت سال گذشته وی 6 برابر شده بود. اگر وب سایت ندارید اما متخصص هستید، پیشنهاد می کنم همین حالا به شرکت طراحی وب سایت پارسیان مهر درخواست طراحی وب سایت بدهید زیرا با تورم موجود همواره قیمت طراحی وب سایت افزایش می یابد اما ما خدمات خود را با قیمت سال گذشته در اختیار شما قرار می دهیم. اگر هنوز درباره داشتن وب سایت مردد هستید باید بدانید که برخی افراد که به درآمدهای کوچکتر راضی هستند برای فروش کورس های آموزشی خود از وب سایت هایی مثل teachable.com کمک می گیرند که بازدید از آن نیز خالی از لطف نیست و می توانید از آن برای طرح وب سایت آموزشی خود نیز ایده بگیرید.

5-پادکست

یکی از راه های کسب درآمد آنلاین که در یکی دو سال گذشته در ایران هم طرفداران زیادی به دست آورده میزبانی از یک پادکست است. پادکست نوع مدرن رادیو است که هرکسی در زمینه های مورد علاقه خود می تواند فقط با گوش دادن آموزش ببیند. اگر پادکست خوبی داشته باشید، بعد از مدتی شرکت هایی که در زمینه کاری مرتبط با شما فعالیت می کنند، به سراغتان می آیند و اسپانسر پادکست می شوند و شما را به درآمدهای میلیونی می رسانند.
من هنوز یادم هست که اولین اسپانسرم را از پادکستم پیدا کردم که با حساب قیمت دلار امروز چیزی حدود 8000 دلار به من پرداخت کردند و من فقط در ابتدای پادکستم از آنها نام می بردم. با وجود این که شرکت اپل در گوشی های خود پادکست را به صورت دیفالت قرار داده بسیاری از ایرانی ها نیز حالا با پادکست آشنایی دارند. من کسانی را می شناسم که از پادکست هایشان چیزی حدود 400000 دلار درآمد دارند.
باید اعتراف کنم که راه اندازی و داشتن پادکست یکی از روش های سخت کسب درآمد اینترنتی است زیرا باید هم دست به نوشتن شما قوی باشد و هم درباره چگونگی ضبط و ویرایش پادکست بدانید اما هنوز هم یکی از پردرآمدترین روش‌های درآمد مجازی به شمار می آید. اگر بخواهید یک پادکست ایرانی گوش بدهید و ایده بگیرید من به شما رادیو فاینداتور را توصیه می کنم.

6-فروش کتاب به صورت آنلاین

همه می دانیم که برای چاپ کتاب زمان و هزینه سنگینی باید بپردازیم اما این روزها تمام کتاب های منتشر شده در دنیا را می توانید به صورت آنلاین پیدا کنید و از همه مهمتر این که می توانید کتاب خودتان را به صورت آنلاین بنویسید و منتشر کنید و روانه بازار اینترنتی نمایید. وب سایت هایی وجود دارند که با اختصاص دادن فضای مخصوص به هر کاربر اجازه می دهند که هرکسی کتاب های خود را در آن بارگزاری کند که البته نمونه های خوب این نوع وب سایت ها اغلب خارجی هستند. یکی از کسانی که در جهان در این زمینه بسیار موفق است جوزف هاگو نام دارد که تا به حال صدها کتاب را به صورت اینترنتی منتشر کرده و کاربران زیادی هم دارد. او از وب سایت خود تا به حال 685 جلد کتاب فروخته است و ماهانه چیزی حدود هزار و 857 دلار درآمد دارد.
اگر فکر می کنید که می توانید کتابی بنویسید که مردم به خواندن آن علاقه مند شوند با یک استراتژی هوشمند و بدون پرداخت هزینه ای بابت چاپ و انتشار می توانید وب سایت فروش کتاب آنلاین داشته باشید یا کتاب خود را آنلاین بفروشید.

7-وب سایت فروشگاهی

یکی از پردرآمدترین راه های کسب درآمد اینترنتی در دنیا و به ویژه در ایران داشتن وب سایت فروشگاهی است. اگر این راه را انتخاب می کنید، مهمترین کار شما داشتن یک وب سایت فروشگاهی حرفه ای و بهینه سازی وب سایت است. باید به یک شرکت طراحی وب سایت مراجعه کرده و درخواست طراحی وب سایت فروشگاهی بدهید و در صدد جمع آوری یک بانک اطلاعاتی قوی باشید.
امروزه دیگر نیازی نیست که حتما یک شی یا کالای حقیقی را به فروش برسانید و مانند وب سایت هایی چون دیجی کالا عمل کنید بلکه حالا بسیاری خدمات را هم می توان به صورت اینترنتی فروخت که یکی از نمونه های بارز آن وب سایت‌های فروش بیمه به صورت آنلاین هستند. در این نوع کسب و کار خریداران مایل هستند که به صورت مستقیم پول پرداخت کنند و شما کافیست که وبسایت قوی با ترافیک بالای خود را با یکی از شرکت های فعال در زمینه مورد نظر خود شریک شوید و هر روز شاهد افزایش موجودی حسابتان باشید.

8-کار آزاد اینترنتی

اگر نویسنده خوبی هستید، امکان این وجود دارد که با نوشتن در فضای مجازی صاحب درآمد شوید، شاید تصور کنید که این راه بسیار آسان است اما باید بگویم که نویسندگان فضای مجازی امروزه بسیار حرفه ای هستند و برای آن که بتوانید از این راه درآمد داشته باشید باید روی این کار تمرکز داشته باشید.
یکی از وبلاگ نویسان حرفه ای که می شناسم سالانه چیزی حدود 200 هزار دلار درآمد دارد که البته در زمینه کاری خود جزو 6 چهره برتر به شمار می آید. او از سال 2011 وبلاگ نویسی را شروع کرد که آن زمان به صورت پاره وقت کار می کرد تا درآمد بیشتری داشته باشد اما با گذشت زمان او توانست به وبلاگ نویسی حرفه ای تبدیل شود و درآمدش را 3 برابر کند؛ به همین خاطر شغل تمام وقت خود را رها کرد و تمام وقت نوشت. حالا او به صورت آنلاین به مردم چگونگی سرمایه گذاری در بانک ها را یاد می دهد.
این نویسنده باتجربه به من گفت که راز موفقیتش علاقه و ساخت روابط خوب با مردم بود و همیشه سعی می کرد که نوشته هایش کیفیت بهتری داشته باشند و تا 100% از محتوای خود اطمینان نداشت آن را منتشر نمی کرد.

9-پست های حمایتی

اگر وبسایت یا شبکه اجتماعی قوی و پررونقی دارید، می توانید با حمایت افرادی که در رده شما هستند، درآمد کسب کنید که این کار از طریق پست های تبلیغاتی انجام می شود. اصولا صاحبان شرکت های بزرگ دوست دارند که مبلغی را به وبلاگ نویسان یا صاحبان وب سایت های مطرح بپردازند تا از محصولات آنها حمایت شوند.
من هم اولین باری که مبلغی بابت پست حمایتی دریافت کردم آن قدر خوشحال شدم که ساعت ها در خیابان راه رفتم. فکر می کنم که اولین درآمدم از این راه 100 دلار بود اما آن زمان پول خیلی زیادی برای من به حساب می آمد و به مرور افراد بیشتری دوست داشتند که از پست های من استفاده کنند و به همین روش درآمدم هم بیشتر شد. این روزها درآمد من از این راه چیزی حدود 4500 دلار است و قوانین زیادی وضع کرده ام تا یک پست تبلیغاتی قبول کنم زیرا استفاده زیاد از پست های تبلیغاتی به شما ضرر می رساند.
من کسی را می شناسم که بابت هر پست تبلیغاتی 20000 دلار می پردازد که از نظر من این مبلغ خیلی زیاد و به عبارتی دیوانگی است با این وجود هدفم این بود که بگویم مبالغ زیادی را می توانید از این روش به دست بیاورید. نکته خوبی که درباره پست های تبلیغاتی وجود دارد این است که نه تنها به شما پول نقد پرداخت می کنند بلکه وسایل و خدمات رایگان متعددی هم به شما ارائه می دهند اما توجه داشته باشید که برای این نوع درآمدها باید یک استراتژیست قوی داشته باشید. امروزه بسیاری از وب سایت ها کار تبلیغاتی خود با سایر وب سایت ها را از طریق رپرتاژ آگهی انجام می دهند.

10-برگزاری وبینار

اگر هنوز هم قانع نشدید که می توان آنلاین به درآمدهای میلیونی رسید یکی از راه های دیگر وبینار است. وبینار نوعی کلاس آنلاین است که در آن یک نفر به سایرین آموزش می دهد و در واقع توصیه ها و نکاتش را به صورت رایگان در اختیار دیگران قرار می دهد. در حال حاضر وبینارهایی که در ایران پرطرفدار هستند اغلب درباره دیجیتال مارکتینگ و امور مالی فعالیت می کنند. حالا این سوال پیش می آید که اگر کلاس رایگان یا وبینار برگزار کنیم پس چطور درآمد به دست بیاوریم؟ نکته همیجاست، اگر وبینار شما خوب باشد حتما در انتهای آن افرادی هستند که حاضرند برای آموزش بیشتر به شما هزینه پرداخت کنند یا در کلاس های حضوری شما شرکت نمایند. حتی سخنرانان وبینارها امروزه کتابهایشان را هم به صورت ای بوک می فروشند.
درباره وبینار باید بگویم که مهم نیست در چه زمینه ای وبینار برگزار می کنید اما مهم این است که در کار خود حرفه ای باشید و بتوانید حاضران در کلاس های خود را به خرید خدمات مجاب کنید. این کار از طریق وبینارهای فیس بوک نیز امکان پذیر است که در ایران به خاطر تحریم ها طرفدار زیادی ندارد و ما هم توصیه می کنیم که وب سایت مخصوص خود را داشته باشید.

11- کانال های ویدئویی

یوتیوب یکی از سکوهای پرتاب درآمدی در جهان به شمار می آید. روش درآمد از یوتیوب این است اگر ویدئویی که در این وب سایت ها آپلود می کنید پربیننده شود، به ازای هر بار دیده شدن مبلغی پول به حساب شما واریز خواهد شد. آنتونیو سنتنو از کانال یوتیوب خود یک میلیون دلار درآمد داشته است.
حالا سوال این است که آیا می توانید از این طریق درآمد کسب کنید؟ آیا ویدئوهایی که می سازید پربیننده هستند؟

12-انجمن آنلاین بسازید

همیشه و در هر نوع وب سایتی می توانید یک انجمن داشته باشید، ایجاد یک انجمن می تواند کمک زیادی به کسب درآمد شما کند. در واقع استراتژی های درآمدی بر اساس نوع هر کسب و کاری متفاوت است برای مثال شاید برای کار شما یک انجمن در یک وبلاگ نیز خوب باشد اما برای کار دیگری حتما لازم باشد که صاحب انجمن آنلاین در وب سایت تخصصی باشید. در انجمن ها یا تالارهای گفتگو می توانید به خوبی مشتری ها را به صورت مستقیم ببینید و کالا یا خدمات خود را به آنها معرفی کنید. اگر انجمن شما مشهور شود به مرور احتمال این که بتوانید برای ورود به انجمن هم پول بگیرید وجود دارد.
بی تردید از تمامی روش هایی که اشاره کردم، می توانید به صورت اینترنتی پول در بیاورید اما همیشه اولین قدم داشتن وب سایت است پس همین حالا برای دریافت مشاوره و باخبر شدن از قیمت های طراحی وب سایت های مختلف با شماره تلفن های مندرج در وب سایت پارسیان مهر تماس بگیرید.

 

نویسنده :  زهرا میرزایی
تاریخ: ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
منبع: www.forbes.com  –  www.parsiangroup.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *